Hizmetlerimiz

-Kişiye özel tasarım merdiven proje ve imalatı

Tasarım Merdiven ekibi olarak mekanlarınıza şıklık ve modernlik katacak en iyi tasarımı ve malzemeyi sizlere sunmaktayız.  Merdiven yaptırmak istediğiniz mekanda ücretsiz keşif yaparak size uygun merdiven projesini tasarlar, en uygun renk ve seçenekleri sizlere sunarız.

about
2urunler

 -Çelik omurgalı iç ve dış mekan merdivenlerÖzellikle iç mekanlarda tercih edilen çelik omurgalı merdivenler modern ve şık tasarımlarıyla yıllarca güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.  Bu ürünler mekanınızın dekoruna uygun olarak istekleriniz doğrultusunda belirlenebilir. Merdiven tasarımında profesyonel ekibimiz işin en başından en sonuna kadar sizlere yardımcı olacaktır. Omurga seçenekleri yandan omurgalı , ortadan omurgalı, boru taşıyıcılı sistem olmak üzere ahşap basamaklı, cam basamaklı, granit ve mermer basamaklı sınırsız model ve renk seçeneği ortaya çıkmaktadır. Galerimizden merdiven modellerimizi inceleyebilirsiniz.

-Paslanmaz Çelik Korkuluk, Aluminyum Korkuluk, Cam Korkuluk, Ferforje imalatı

Merdiven tasarımı ve uygulamasındaki tecrübemizi korkuluk imalatında da sizlere sunmaktayız. Farklı seçeneklerdeki korkuluk tasarımlarımız mekanınıza şıklık katarak güvenlik sağlayacaktır.

korkuluk
markiz

-Paslanmaz çelik markiz imalatı

Tasarım Merdiven güvencesiyle yıllar boyu ilk günkü gibi kullanabileceğiniz paslanmaz çelik markizler ile binanıza şıklık katabilirsiniz.

Dış mekan yangın merdiveni proje ve imalatı

Yangın merdivenleri binanızın yangın ve diğer afetlere karşı en önemli yerlerinden biridir. Tasarım Merdiven olarak size en uygun ve kaliteli tasarımları sunmaktayız. Yangın Merdiveni taleplerinizde binanızın projesini inceleyerek en iyi tasarımı ortaya çıkartır ve sizlere sunarız. Yangın merdivenlerimiz her türlü darbeye ve aşınmaya karşı dayanıklı üretilmektedir.

yangin